Współpraca

Jestem reporterem i twórcą internetowym. Publikowałem m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Tygodniku Powszechnym” i magazynie „Chidusz”. W kwietniu 2021 roku w Wydawnictwie Czarne ukaże się moja debiutancka książka “Izbica, Izbica”.

Aktualnie pracuję nad drugą książką reporterską. Każdy może wesprzeć jej powstawanie za pomocą Patronite.pl.

Od 2013 roku opowiada w mediach społecznościowych o literaturze faktu. Można mnie znaleźć na Facebooku, Instagramie, Twitterze. Prowadzę kanał na YouTubie i podcast poświęcony książkom.

Fot. Damian Hetman

SZKOLENIA

Prowadzę również szkolenia dla branży kultury, zwłaszcza dla wydawców, autorów, autorek oraz dla bibliotek. Są to szkolenia i warsztaty z zakresu mediów społecznościowych – budowania relacji z odbiorcami, rozwoju kanałów związanych z kulturą i tworzenia treści na potrzeby internetu: artykułów, zdjęć, filmów, podcastów.

Aktualne szkolenia dla bibliotekarzy i bibliotekarek można znaleźć tutaj. W sprawie szkoleń zachęcam również do kontaktu bezpośredniego.

Wszystkie propozycje współpracy i pytania z nimi związane proszę bardzo przesyłać mailem. Można też skontaktować się ze mną na Facebooku lub Instagramie.